قالب وبلاگ
وبلاگ اداره ورزش وجوانان شهرستان گراش

وبلاگ اداره ورزش وجوانان شهرستان گراش

مسابقات آزد و انتخابی دسته برتر و یک بزرگسالان استان فارس با حضور 57 بازیکن از شهرستان های شیراز، گراش، داراب، آباده، لارستان، ارسنجان، سپیدان و دانشگاه شیراز در 16 گروه 4 و 3 نفری در خانه پینگ پنگ شیراز برگزار گردید که از هر گروه 2 نفر به مرحله حذفی مسابقات راه پیدا کردند.
نتایج مرحله یک هشتم نهایی:
1) سینا زارع (شیراز) 3 - 1 فرهاد حشمتی (شیراز)
2) عبدالهادی موغلی ( گراش) 3 - 1 سعید سوخکی (لارستان)
3) قاسم طارخ (شیراز) 3 - 1 ایمان چمن آرا (داراب)
4) مسعود عطروش (شیراز) 3 - 1 شکرالله آسیایی (آباده)
5) مهدی دلیر (شیراز) 3 - 2 مسعود رجبی (شیراز)
6) حمیدرضا موغلی (گراش) 3 - 1 حمید یوسفی (شیراز)
7) شهرام شکرریز (شیراز) 3 - 0 علی قلی پور (شیراز)
8) میلاد غفوری نسب ( شیراز) 3 - 1 مهدی صادقی (آباده)

در مرحله یک چهارم نهایی سینا زارع، عبدالهادی موغلی ، قاسم طارخ و مسعود عطروش به ترتیب مهدی دلیر، حمیدرضا موغلی، شهرام شکرریز و میلاد غفوری نسب را شکست دادند و به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند. در مرحله نیمه نهایی ابتدا سینا زارع توانست با نتیجه 3 - 1 قاسم طارخ را شکست دهد و عبدالهادی موغلی نیز با همین نتیجه از سد مسعود عطروش بگذرد.
در فینال مسابقات نیز سینا زارع 3 - 1 عبدالهادی موغلی را از پیش رو برداشت و به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست پیدا کرد.
نفرات دسته برتر:
1) سینا زارع (شیراز) 2) عبدالهادی موغلی (گراش) 3) قاسم طارخ (شیراز) 4) مسعود عطروش (شیراز) 5) مهدی دلیر (شیراز) 6) حمیدرضا موغلی (گراش) 7) شهرام شکرریز (شیراز) 8) میلاد غفوری نسب (شیراز)
نفرات دسته یک:
1) فرهاد حشمتی ( شیراز) 2) سعید سوخکی (لارستان) 3) ایمان چمن آرا (داراب) 4) شکرالله آسیایی( آباده) 5) مسعود رجبی (شیراز) 6) حمید یوسفی (شیراز) 7) علی قلی پور (شیراز) 8) مهدی صادقی (آباده)
سرداوری این دوره از مسابقات را محمود رهیده مسئول کمیته داوران فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران بر عهده داشت.

این اولین مقام پینگ پنگ تاریخ پینگ پنگ جنوب استان در رده سنی بزرگسالان می باشد.

[ چهارشنبه سی ام تیر 1389 ] [ 13:0 ] [ مدیر ]
مسابقه انتخابی دسته برتر و یک بزرگسالان استان در سالن شوریده شیراز برگزار گردید و تیم سه نفره گراش با ترکیب حمیدرضا موغولی، میلاد عباس‌زوج و عبدالهادی موغلی در این مسابقات شرکت نمود، درخشش تحسین برانگیز عبدالهادی موغلی در این رقابتها و کسب مقام نایب قهرمانی این مسابقات که برای اولین بار  در تاریخ پینگ‌پنگ لارستان رقم خورده بود آوازه و شهرت وی را دو چندان کرد. رو به رو شدن دو برادر عبداالهادی و حمیدرضا موغلی در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات باعث شد تا حمیدرضا از صعود به مرحله بعد بازماند. میلاد عباس زوج نیز با ارئه بازیهای زیبا و درخور توجه نگاه مسئولین پینگ‌پنگ فارس را جلب نمود.
[ چهارشنبه سی ام تیر 1389 ] [ 13:0 ] [ مدیر ]

هفته سوم لیگ نیمه حرفه ای و آماتور نونهالان و نوجوانان پینگ پنگ گراش برگزار گردید که نتایج آن به شرح ذیل می باشد:
نیمه حرفه ای:
1) حامد عسکری
2) امین افکار
3) عبدالغفور غفوری

لیگ آماتور:
1) مهدی رام یارپور
2) امیرحسین سبزواری
3) یوسف عسکری

[ چهارشنبه سی ام تیر 1389 ] [ 12:59 ] [ مدیر ]
دهمین دوره مسابقات پینگ پنگ جام شهید مرتضی یحیایی با حضور 25 بازیکن شهرستان گراش در سالن اختصاصی بانو حاجیه رضوی گراش به صورت دو حذفی برگزار گردید که با اعلام نفرات برتر به کار خود پایان داد.
عبدالهادی موغلی توانست از عنوان قهرمانی خود در سال گذشته دفاع کند و مقام قهرمانی این دوره از بازی ها را از آن خود کند. حمیدرضا موغلی توانست عنوان دوم را کسب  کند و حسین امانی در جایگاه سوم این دوره از مسابقات قرار بگیرد.
حضور پیشکسوتان و بازیکنان قدیمی گراش در این دوره از بازی ها سطح کیفی مسابقه را بالا برده بود.
در پایان از طرف خانواده شهید مرتضی یحیایی به رسم یادبود به نفرات اول تا سوم جوایزی اهدا گردید.
جام شهید یحیایی هر ساله در ماه مبارک شعبان در گراش برگزار می شود.
[ چهارشنبه سی ام تیر 1389 ] [ 12:58 ] [ مدیر ]

اکبری رئیس تربیت‌بدنی گراش به اتفاق جمعی از رؤسای هیئت‌های ورزشی شهرستان به منظور بررسی مسائل و مشکلات روستاها به فداغ و خلیلی سفر کرد و از مجموعه ورزشی در دست ساخت شهدای این روستا بازدید نمود. وی در جمع مسئولین شوراهای ورزش روستاهای فوق خواستار توجه بیشتر مسئولین به مشکلات جوانان شد و بر ضرورت فعال شدن ورزش روستایی عشایری تأکید کرد. اکبری در این سفر مبلغ حدود 10 میلیون ریال در قالب خرید وسایل و تجهیزات ورزشی به روستاهای فوق اختصاص داد.

[ سه شنبه بیست و نهم تیر 1389 ] [ 9:10 ] [ مدیر ]
به انگیزه گرامیداشت مبعث رسول اکرم (ص) یک دوره مسابقات پرش با اسب با شرکت 21 سوارکار در رده‌های سنی، مبتدی نوجوانان، و بزرگسالان در محل باشگاه سوارکاری قهرمانان این شهرستان انجام شد که در رده مبتدی آقایان : محسن‌ حسن‌زاده، محسن عظیمی و عرفان لطفی‌نژاد به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند در رده نوجوانان اقایان: عرفان لطفی‌نژاد و علی غنی‌آقا اول و دوم شدند و در رده بزرگسالان: علی فانی و محسن حسن‌زاده به ترتیب به مقام قهرمانی و نایب قهرمانی دست یافتند. به نفرات برتر این رقابت‌ها جوایز و لوح تقدیر اهدا گردید. 
[ شنبه بیست و ششم تیر 1389 ] [ 13:28 ] [ مدیر ]

مسابقات پرس سینه قهرمانی باشگاهای ایران که با شرکت تیم‌های برتر از سراسر کشور در شهرستان کرج برگزار گردید، که با درخشش پرس‌کاران این شهرستان همراه بود. ابراهیم اسدی لاری، محسن چترآبگون، محمدجواد هنر و اکبر بیدلی مدال نقره مساباقت را به گردن آیختند و وحید شمسی موفق به کسب مدال برنز این مسابقات گردید. مربیگری و سرپرستی تیم اعزامی به عهده آقای حمید متین بود.

[ شنبه بیست و ششم تیر 1389 ] [ 12:55 ] [ مدیر ]

مسابقات فوتبال دسته اول باشگاهی گراش یادواره زنده یاد محمدکاظم کشوری با حضور ده تیم: ستاره آبی، پیروزی، اتحاد، گراش جوان، مقاومت، جوشن، شاهین، استقلال، پرسپولیس نوین و شهدا پس از یک وقفه  نسبتا طولانی در زمین چمن مجموعه ورزشی شهدا این شهر از سر گرفته شد در این مسابقات ده تیم حاضر  تا شناخت تیم قهرمان  با هم به رقابت خواهند پرداخت.


[ شنبه بیست و ششم تیر 1389 ] [ 12:47 ] [ مدیر ]

http://gerashpingpong.persiangig.com/image/IMG_0271.JPG

نفرات دسته برتر بزرگسالان

مسابقات پینگ پنگ لیگ برتر آقایان گراش با حضور 10 نفر برتر در دو گروه 5 نفری برگزار گردید که نتایج گروهی آن به شرح ذیل می باشد:

گروه 1 به ترتیب مقام:

عبدالهادی موغلی، مهدی یحیایی، مرتضی موغلی، حمیدرضا جعفری و عبدالغفور غفوری

گروه 2 به ترتیب مقام:

حمیدرضا موغلی، محمد ملایی، حسین درویشی، احمد خدمتی و محمد موغلی

دور بعد مسابقات به صورت حذفی تصاعدی برگزار گردید که رده بندی آن به شرح ذیل می باشد:

1) حمیدرضا موغلی

2) عبدالهادی موغلی

3) مهدی یحیایی

4) مرتضی موغلی

5) محمد ملایی

6) حسین درویشی

7) حمیدرضا جعفری

8) عبدالغفور غفوری

9) محمد موغلی

10) احمد خدمتی

نفرات هشتم تا دهم به رده بندی دسته یک بزرگسالان سقوط کردند.

شایان ذکر است که دور حذفی مسابقات برای اولین بار در گراش به صورت 4 گیم از 7 گیم برگزار گردید.

http://gerashpingpong.persiangig.com/image/IMG_0282.JPG

مهدی یحیایی- حمیدرضا موغلی- عبدالهادی موغلی

[ سه شنبه بیست و دوم تیر 1389 ] [ 1:16 ] [ مدیر ]

مسابقات پینگ پنگ دهمین دوره جام شهید مرتضی یحیایی روز سه شنبه 22 تیرماه ساعت 18:30 در سالن اختصاصی پینگ پنگ بانو حاجیه رضوی در رده ی سنی آزاد برگزار خواهد شد.

مسابقات جام شهید مرتضی یحیایی هر ساله به همت خانواده شهید در نیمه شعبان برگزار می شود.

این دوره از مسابقات دارای رنکینگ داخلی هیئت پینگ پنگ گراش می باشد.

[ یکشنبه بیستم تیر 1389 ] [ 3:35 ] [ مدیر ]

مسابقات پینگ پنگ دسته برتر بزرگسالان آقایان مورخ 21/4/89 روز دوشنبه ساعت 18:30 در سالن اختصاصی پینگ پنگ بانو حاجیه رضوی برگزار خواهد شد.

به گزارش کمیته مسابقات و داوران هیئت پینگ پنگ گراش این دوره از مسابقات با حضور 10 بازیکن این دسته برگزار خواهد شد.

پینگ پنگ بازانی که رده های هشتم تا دهم این رقابت ها را کسب کنند به دسته یک سقوط خواهند کرد.

نفرات دسته برتر به شرح ذیل می باشد:

1. عبدالهادی موغلی 2. حمیدرضا موغلی 3. محمد ملایی 4. میلاد عباس زوج 5. مرتضی موغلی 6. مهدی یحیایی 7. احمد خدمتی 8.حسین درویشی 9. علیرضا جعفرزادگان 10. عبدالغفور غفوری

[ یکشنبه بیستم تیر 1389 ] [ 3:34 ] [ مدیر ]
مسابقات پینگ پنگ قهرمانی خردسالان استان، انتخابی تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی خردسالان کشور با حضور شهرستان های شیراز، گراش، اقلید، مرودشت و لامرد در سالن شوریده شیراز برگزار گردید که در پایان هادی فنی بدون شکست عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.
رده بندی نهایی نفرات برتر:
1) هادی فنی            شیراز
2) ابوالفضل سالاری    اقلید
3) عادل                    شیراز
4) مسعود درویشی    گراش
5) محمدی                مرودشت
6) اسلمی                اقلید
7) درخشان               لامرد
8) محمد محمودی      گراش
[ یکشنبه بیستم تیر 1389 ] [ 3:33 ] [ مدیر ]

هفته دوم از  سری مسابقات پینگ پنگ لیگ نونهالان گراش در دو قسمت نیمه حرفه ای و آماتور برگزار شد که در قسمت نیمه حرفه ای امین افکار توانست عنوان قهرمانی را بدست آورد و حامد عسکری و بهروز نصرتی نیز به ترتیب مقام دوم و سوم را به خود اختصاص دادند. در قسمت آماتور نیز ناصر عسکری مقام قهرمانی را به خود اختصاص داد و امیرحسین سبزواری و محمد سبزواری مقام های دوم و سوم را بدست آوردند.

[ یکشنبه بیستم تیر 1389 ] [ 3:31 ] [ مدیر ]

بر اساس اعلام كميته داوران فدراسيون فوتبال كشور حاج علي موغلي به كلاس توجيهي داوران ليگ برتر كشور دعوت شد، اين كلاس طي روز هاي 15 الي 17 تيرماه جاري در تهران برگزار مي گردد.

[ سه شنبه پانزدهم تیر 1389 ] [ 10:24 ] [ مدیر ]
مسابقات پینگ پنگ قهرمانی و انتخابی قهرمانی کشور خردسالان استان فارس مورخ 18/4/89 در سالن شوریده شیراز برگزار خواهد شد .مسعود درویشی و محمد محمودی به مربیگری حسین درویشی و سرپرستی مرتضی موغلی به این دوره از مسابقات اعزام خواهند شد.
تیم خردسالان گراش فردا به این مسابقات اعزام خواهند شد.
[ سه شنبه پانزدهم تیر 1389 ] [ 1:5 ] [ مدیر ]

مسابقات پینگ پنگ قهرمانی نونهالان گراش در یک جدول دوره ای در خانه پینگ پنگ بانو حاجیه رضوی برگزار گردید که در پایان محمد موغلی با اقتدار کامل و بدون شکست عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.محمد حسینا با یک شکست به مقام دوم رسید و مهدی رام یارپور نیز با 2 شکست مقام سوم را به خود اختصاص داد.

[ سه شنبه پانزدهم تیر 1389 ] [ 1:3 ] [ مدیر ]

 مسابقه کیک بوکسینگ قهرمانی استان که در یازده تیر ماه با حضور برترین‌های فارس در رده بزرگسالان در سالن مجموعه ورزشی پایگاه قهرمانی شیراز برگزار گردید سید روح الله موسوی تنها شرکت کننده گراشی در وزن 91+ کیلوگرم ضمن غلبه بر کلیه حریفان مدال طلای این رقابت ها را به گردن آویخت و به اردوی تیم کیک بوکسینگ استان فارس راه یافت.

[ سه شنبه پانزدهم تیر 1389 ] [ 0:56 ] [ مدیر ]
اولین هفته از لیگ نوجوانان و نونهالان پینگ پنگ گراش در سال 89 که در دو سطح نیمه حرفه ای و آماتور بازی ها انجام شد محمد حسینا توانست با شکست دادند تمامی رقبا خود در سطح نیمه حرفه ای مسابقات مقام قهرمانی را از آن خود کند محمد موغلی و عبدالغفور غفوری قهرمان سال گذشته لیگ نیز مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
در مسابقات سطح آماتور نیز مسعود درویشی با 8 سال سن توانست تمامی حریفان خود را شکست دهد و مقام قهرمانی را به خود اختصاص دهد، مهدی رام یارپور و ناصر عسکری نیز به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.
[ شنبه دوازدهم تیر 1389 ] [ 3:29 ] [ مدیر ]

چهارمین دوره مسابقات پینگ پنگ نوجوانان قهرمانی المپیاد ایرانیان که در شهرستان      برگزار  می‌شد به پایان رسید و تیم فارس که حمیدرضا موغلی بازیکن ارزنده گراش در آن حضور داشت با شکست 3 - 0 مقابل کردستان و 3 - 2 خوزستان و برد 3 - 0 مقابل البرز (کرج) توانستند مقام هفتم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهند.


[ پنجشنبه دهم تیر 1389 ] [ 10:34 ] [ مدیر ]

مسابقات تنیس روی میز قهرمانی نوجوانان پسر کشور که با حضور 30 تیم از روز گذشته در همدان آغاز شده است ظهر امروز با شناخت هشت تیم برتر مسابقات تیمی وارد مرحله حساس خود شد .

در رقابت های مرحله یک هشتم نهایی هشت مسابقه برگزار شد و در پایان نتایج ذیل بدست آمد :

همدان 3  هرمزگان 0

قزوین 3 کرمان 0

بوشهر 2 البرز ( کرج ) 3

کرمانشاه 0 تهران 3

خوزستان 3 آ.شرقی 1  

کهگیلویه 2  مازندران 3

کردستان 3  اصفهان 1  

آ.غربی 2 فارس 3

در مرحله یک چهارم نهایی طبق برنامه همدان با قزوین مسابقه می دهد ، البرز ( کرج ) به مصاف تهران می رود ، خوزستان با مازندران مبارزه می کند و کردستان با فارس روبرو می شود . برنده این مسابقات به مرحله نیمه نهایی راه خواهند یافت و تیم های بازنده برای رتبه های پنجم تا هشتم مسابقه می دهند .    

این مسابقات در سه قسمت تیمی ، انفرادی و دونفره برگزار می شود .  
[ چهارشنبه نهم تیر 1389 ] [ 11:24 ] [ مدیر ]

مسابقات پینگ پنگ قهرمانی نوجوانان کشور که از تاریخ ۷ تیرماه در همدان آغاز شده است با کاپیتانی حمیدرضا موغلی از گراش به مرحله یک هشتم نهایی مسابقات راه یافت.

تیم پینگ پنگ نوجوانان استان فارس در بازی اول خود توانست با نتیجه ۳- ۰ زنجان را شکست دهد و در دو بازی دیگر با نتایج مشابه ۳ -۱ از سد استان های البرز و ایلام گذشت و به عنوان تیم اول گروه به جمع ۱۶ تیم برتر راه یافت.


[ دوشنبه هفتم تیر 1389 ] [ 20:13 ] [ مدیر ]
طي حكمي از سوي اداره تربيت‌بدني گراش آقاي اسماعيل حسن‌نژاد به سمت سرپرست هيئت فوتبال اين شهرستان منصوب و شروع به كار نمود. در بخشي از اين حكم آمده است؛ اميد است كه با بهره‌گيري از توان خويش و بكارگيري نيروهاي كارامد در جهت بسط توسعه اين رشته پرطرفدار موفق باشيد.

[ دوشنبه هفتم تیر 1389 ] [ 9:44 ] [ مدیر ]
تيم كونگ‌فو جوانان  گراش كه با تركيب آقايان محمد انتقاد، شهاب نجفي، عابد پولادوند، ميثم زارعي، اميد فرهادي و مهدي بامدادپور به مربيگري عباس محيايي به مسابقات كونگ‌فو قهرماني استان كه در شيراز برگزار شد اعزام و با كسب مقام سومي به گراش بازگشت . اعمال نظر برخي از داوران مسابقه باعث شد كه 4 نفر از كونگ‌فو كاران گراشي در مرحله نهايي مسابقات از رويارويي با حريف شيرازي خودداري نمايند. اكبري ريئس تربيت‌بدني شهرستان گراش گفت: متاسفانه براي اولين بار نيست كه جوانان شايسته شهرستاني از حق مسلم خود محروم ميشوند وي يادآور شد قطعا اين مسائل از طريق اداره كل تربيت‌بدني فارس و هيئت كونگ‌فو استان تا حصول نتيجه پيگيري خواهيم كرد.

[ دوشنبه هفتم تیر 1389 ] [ 9:41 ] [ مدیر ]

.: Weblog Themes By Mah Music :.

درباره وبلاگ

فعاليت هاي اداره ورزش و جوانان و هيئت هاي ورزشي شهرستان گراش استان فارس را مي نويسد.
خبرهای خود را می توانید از همين طریق برای ما ارسال نمائید.
امکانات وب